AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, Bursa, Yıldırım AK Parti İlçe Başkanı Ali Erbay’ı makamında ziyaret etti.

Yıldırım İlçe Başkanı Ali Erbay, Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, her iki başkan da bir birileri ile projelerinden bahsetti. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede, Başkan Soydan AK Parti Yıldırım ilçe Başkanlığında Mali işler Başkanı Pazaryeri’li olan Çetin Savcı ile de görüştü.

Başkan Soydan Yıldırım İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası yaptığı açıklamada, “Bursa Yıldırım AK Parti İlçe Başkanımız Ali Erbay’ı makamında ziyaret ettim. Kendisi ile Pazaryeri ilçemiz için hazırladığımız projeler ile görüştük ve kendi projeleri ile ilgili fikir alışverişi yaptık.

Pazaryeri ilçemizin nüfusu şu an 6350 civarında fakat Bursa’da ikamet eden Pazaryeri ilçemizin nüfus kütüğüne halen kayıtlı yaklaşık 25bin Pazaryeri’li hemşehrimiz var ve bu nüfusun büyük bir bölümü Yıldırım ilçesinde ikamet ediyor. Hemşehrilerimiz ile birlikte Yıldırım ilçe Başkanımızın her zaman destekçisi olacağız. Misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Soydan daha sonra Yıldırım AK Parti İlçe Başkanlığı Mali işler Başkanı Pazaryeri’li olan Çetin Savcı’yı ziyaret etti.